Dostali nowe karabiny

Inne dyscypliny indywidualne13 listopada, 2017

UKN Melafir Czarny Bór zorganizował spotkanie podsumowujące sezon 2016/2017.

 

W trakcie spotkania zostały oficjalnie przekazane 3 profesjonalne karabiny sportowe, które zostały zakupione ze środków otrzymanych z Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub”.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z klubem, trenerzy, zawodnicy oraz sponsorzy. Powiat Wałbrzyski reprezentował członek zarządu powiatu Stanisław Janor, który przekazał na ręce prezes Urszuli Filip pamiątkową tablicę gratulacyjną za zwycięstwo klubowego projektu „Pasja łączy pokolenia, czyli i Ty możesz zostać biathlonistą” w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego. Wartość projektu to 12 735 zł.

W trakcie spotkania nagrodzono trenerów oraz zawodników za ciężką pracę i sukcesy odniesione przez zawodników klubu w minionym sezonie. Czterech zawodników UKN Melafir otrzymało także – w uznaniu za sukcesy – stypendia sportowe Starosty Wałbrzyskiego, a sześciu otrzymało również stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

(GŁ)

 Melafir przekazanie karabinow

Biathloniści UKN Melafir dostali nowe karabiny.

Tagi: , , ,