Grand Prix Polski

Inne dyscypliny indywidualne14 grudnia, 2017

 

W dniach 15-17 grudnia zapraszamy wszystkich miłośników popularnego ping ponga na II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym.

 

Do Wałbrzycha przyjadą najlepsi tenisiści stołowi z całej Polski. Zawody rozegrane zostaną w dniach 15-17 grudnia 2017 roku, a miejscem rozgrywek będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój.

– Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom w ogólnopolskim rankingu po sezonie 2016/2017 w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich. Szczególnie zapraszamy na uroczyste otwarcie turnieju w sobotę 16.grudnia o godz. 15:00. W niedzielę odbędą się gry finałowe. I Grand Prix Polski Seniorów zakończyło się zwycięstwem Natalii Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Alana Woś (ATS Małe Trójmiasto Rumia). Zapraszamy wszystkich kibiców na trzy dni sportowych rozgrywek na najwyższym poziomie! – zachęca Tomasz Durajczyk z Aqua Zdroju.

(RED)

gp tenis seniorzy

Tagi: , ,