Będą rycerzami wiosny?

Piłka nożna12 stycznia, 2018

Górnik Boguszów-Gorce rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze dolnośląskiej.

 

– W pierwszym, treningu uczestniczyło 14 zawodników: Adrian Maliszewski, Jarosław Pryk, Marek Pryk, Wojciech Klimek, Przemysław Klimek. Dominik Wożniak, Dawid Marut, Michał Stankiewicz Wojciech Klimczak oraz pozyskany z Orła Mieroszów Rafał Grzelak. Ponadto w treningu udział wzięło czterech nowych zawodników, mamy nadzieję, że zasilą oni szeregi pierwszego zespołu. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącej rundzie nie zobaczymy już w naszej drużynie Mariusza Błaszczaka oraz Kornela Dusia, ale nie jest to do końca przesądzone. Trwają rozmowy jeszcze z dwoma innymi zawodnikami, którzy – być może – nas wzmocnią. Pozostali zawodnicy nie trenowali z uwagi na obowiązki zawodowe. Przed treningiem prezes Marceli Wiśniewski w rozmowie z zawodnikami określił jasny cel – utrzymanie w IV lidze. To na pewno trudne zadanie, ale przecież w sporcie wszystko jest możliwe! Trener Rafał Siczek omówił plan przygotowań. Do końca stycznia nasza drużyna będzie trenowała w hali, później będą treningi mieszane. Od 27 stycznia rozpoczynamy już mecze kontrolne, naszymi sparingpartnerami będą następujące drużyny: Granit Roztoka, MKS Szczawno Zdrój, Górnik Wałbrzych, Czarni Wałbrzych, Olimpia Kamienna Góra, MKS Szczawno Zdrój, KS Jedlina Zdrój oraz Karolina Jaworzyna Sląska – relacjonują działacze KP Górnik Boguszów Gorce.

(RED)

gornik gorce herb

Tagi: , ,