Dodatkowe zapisy na Sudecką Żyletę

Inne dyscypliny indywidualne8 lutego, 2018

Trwa druga runda zapisów na IV Maraton Pieszy „Sudecka Żyleta”. Organizatorzy zapewniają dodatkowych 70 miejsc dla tych, którym nie udało się zarejestrować w pierwszym terminie. W wydarzeniu IV. Maraton Pieszy „Sudecka Żyleta” na Facebooku dodany został kolejny post z informacją, jak można dopisać się do listy uczestników tegorocznej zimowej edycji „Sudeckiej Żylety”.

 

Miłośników wędrowania po górach zapraszamy do udziału w czwartej edycji maratonu pieszego „Sudecka Żyleta”, który wyruszy już 17 lutego o godz. 8.00 spod agroturystyki „Gościniec” w Łomnicy w gminie Głuszyca. Zapisy internetowe jeszcze trwają, a organizatorzy wprowadzili limit 300 miejsc.

„Sudecka Żyleta” to wydarzenie o charakterze turystyczno-wytrzymałościowym, pozbawione rywalizacji i końcowej klasyfikacji. Dla piechurów przygotowano trasę o długości 46 km zlokalizowaną w Górach Sowich, Suchych i Wałbrzyskich. Nie ma wprowadzonego limitu czasu, organizatorzy zakładają jednak, że orientacyjny czas pokonania trasy i dotarcia do mety w „Gościńcu” w Łomnicy wynosić będzie od 8 do 16 godzin. Wpisowe: 30 zł.

Dla zgłoszonych uczestników maratonu organizatorzy przygotują: pamiątkowy gadżet z logo maratonu, certyfikat dla uczestników, którzy dotrą do mety, gorący posiłek na trasie, upominki i nagrody rozlosowane po zakończeniu maratonu, kartę startową z zaznaczonym przebiegiem trasy,  numer startowy.

(SJ)

zimowa zyleta

Tagi: , , ,